logo
   
Úvod O firme
O firme
Bugi s.r.o.Firma BUGI bola založená pánom Jozefom Szabadosom v roku 1992. Firma začínala šitím kožených tašiek v stiesnených priestoroch garáže. V tom čase mala firma dvoch členov a boli to manželia Szabadošovci . Na naliehavú prosbu jedného známeho sa pán Szabados pokúsil o výrobu autoplachty na AVIU v tedy ešte bez kvalitných prístrojov a vedomostí o výrobe plachiet.

Po čase sa firma vypracovala na slušnú úroveň a v dnešnej dobe patrí medzi najpoprednejšie firmy zaoberajúcou sa výrobou autoplachiet. Od roku 1995 sa presunula do nových priestorov, kde rozšírila svoju činnosť o reklamu.

Plocha autoplachiet je významným reklamným mobilným nosičom. V prípade použitia jednoduchého loga resp. popisu používame plotrovanú potlač. To znamená že reklamu aplikujem špeciálnou farbou na plachtoviny.

Digitálna veľkoplošná potlač priniesla vo výrobe reklamy veľkú revolúciu
a tak i tento spôsob potlače kvalitnými farbami máme vo výrobnom programe. Pre zvýšenie životnosť takejto reklamy doporučujeme ešte potlačený povrch ošetriť tekutou lamináciou proti mechanickému poškodeniu. Z dôvodu že máme v ponuke veľkoplošnú digitálnu tlač rozšírili sme činnosť aj o tlač bilboardov, plagátov a nadrozmerných plachiet.

Používame rôzne tlačiarne najvyššej kvality.

Bugi s.r.o.Medzi ich vlastnosti patrí napríklad:
  • tlačiareň má šírku 5 metrov a využíva sa na tlač nadmerných plachiet.
  • tlačiareň je využitá na tlač bilboardov a na tlač podobných rozmerov.
  • tlačiareň ktorá tlačí už priamo na tabule (komatex).
  • tlačiareň sa využíva na tlač plagátov, a drobných vecí na potlač.
  • tlačiareň z najlepšou kvalitou potlače, tiež sa využíva najmä na potlač malých vecí a v neposlednom rade na potlač pre interierové využitie.

Po čase sme našu ponuku rozšírili o predaj prívesných vozíkov značky AGADOS SLOVAKIA v ponuke máme cca 150 druhov na ponúknuté vozíky realizujeme výrobu nadstavby (konštrukcia) a plachty.

Pre veľký záujem o zapožičanie prívesných vozíkov máme v ponuke 3 prívesné vozíky :
  1. dĺžka 206 cm x šírka 110 cm výška 130 cm (nebrzdený vozík celk.hm. 400kg)
  2. dĺžka 251 cm x šírka 126 cm výška 150 cm (nebrzdený vozík celk.hm. 400kg)
  3. dĺžka 330 cm x šírka 170 cm výška 100 cm (brzdený dvoj nápravový 2500kg)


HalaOd roku 2000 ponúkame pre klientov popri pevných markízach z PVC aj výsuvné markízy, slnečné clony vo vysokej kvalite . Používame kvalitný Nemecký materiál SATTLER. Látky máme cca 200 rôznych farebných odtieňoch od jednofarebných až po pruhované.

V ponuke máme rôzne typy markíz od klasických výsuvných cez balkónové takzvané (LOGGIE), „A“-kové, okenné protislnečné clony až po markízy ktoré sú vhodné na zimné záhrady, drevené pergoly...

V roku 2004 sme sa stali BUGI s.r.o. a do dnešného dňa máme 9 zamestnancov. Našim krédom je kvalita práce a spokojnosť zákazníkov.